• 5 çeşit teslimat seçeneğimiz vardır. Yurtiçi Kargo, Güniçi Kurye, Ptt Kargo, Kargo Otomatları ve Mağazadan Teslim Alma...
 • Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.. 
 • Kargo ücretinde sürpriz yaşamazsınız. Siparişinizden sonra hiçbir ek ücret ile karşılaşmazsınız. Platformumuz üzerinden makul kargo ücretlerimizi görür ve platform üzerinden ödeyebilir yada Kapıda Nakit  Ödeme seçeneği ile de teslimat sırasında önceden belli olan sipariş tutarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Siparişinizin oluşması için ödemelerin onaylanması gerekir. Havale & Eft ödemelerinde 5 güne kadar ücret yollanmaz ise siparişiniz otomatik iptal olur.
 • Çalışma saatlerimiz haftaiçi 9:00 - 18:00 arasıdır. Bu saatler içinde siparişleriniz kargoya verilebilmektedir. Aksi zamanlarda verilemez. Ertesi iş günlerine kalır.
 • Kesin ve net kargoya verilme zamanını iletişim kanallarımızdan öğrenebilirsiniz. 
 • Kargolama süremiz genel olarak 1-3 gün arasıdır. Fakat özel üretimler, tedarikçiden / fabrikadan gelen ürünlerde bu süre 10 güne kadar çıkmaktadır. Ürün sayfalarında bilgilendirmesi mevcuttur. Aksi hallerde iletişim kanallarımızdan sizinle iletişime geçmekteyiz.
 • Kargonuzun size gelmesi genelde 2-5 gün sürer. Fakat bazı elimizde olmayan durumlarda 5-15 gün kadar sürebilir, sokağa çıkma yasakları, kampanyalar, kargo sisteminin yetişemediği vb yoğunluklar, pandemi süreci vb mücbir sebeplerden gecikebilir
 • Sokağa çıkma yasakları, kampanyalar, kargo sisteminin yetişemediği vb yoğunluklar, pandemi süreci vb mücbir sebeplerden kargonuz hazırlansa dahi sistemdeki yoğunluktan bekleyebilir sisteme girilmeyebilir. Bu gibi durumlarda sipariş gönderiniz gecikebilir, aksayabilir.
 • Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 • Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 • Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 
 • DİKKAT: LÜTFEN GÖNDERİNİZİ KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA KONTROL EDİNİZ. Hasarlı, kırılmış vb. zarar görmüş ürünleri almayınız. Hasar tespit tutanağı tutturup bizle telefon anında ile iletişime geçiniz. Aksi takdirde ücret iadesi yada değişim işlemleri yapamamaktayız. Kargonuzu sağlam aldığınıza dair kabul etmiş sayılırsınız. 
Yurtiçi Kargo

Tüm Türkiye için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Parça başı gönderi 13,5 tl' den başlayan fiyatlarla... Tam fiyatı ödeme ekranında sistemden öğrenebilirsiniz.


Harici durumlar:

 • Yurtiçi Kargo genelde merkezi bölgelere gider. Köy, kasaba, mezralara gitmemektedir.
 • Yurtiçi kargo genel olarak 1-3 gün arası yoğunluğa  bağlı teslimat süreleri bulunmaktadır. Mobil ve merkezi olmayan bölgeler ise 10 güne kadar çıkabilmektedir
Banabi Kurye (Güniçi Kurye Teslimat)

Sadece İstanbul merkezi ilçe ve bölgeler için motokurye hizmetimiz ile gönderilebilmektedir.

Bu hizmetten faydalanmak için saat 8:00 - 16:00 arası sipariş verirseniz sipariş günü içinde en geç 20:45' e kadar tarafınıza teslim edilecektir.


Kuryelerimizin trafikte hayati tehlikeye girmemeleri ve kazaya sebebiyet vermeme açısından hızlı, acil, acele, x saate kadar, x saatte teslim vb. uygulamalarımız kaldırılmıştır. Lütfen bu konuda duyarlı olalım! Bu konuda lütfen bize ve kuryelerimize ısrar etmeyiniz. 


Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu’dur.


Harici Haller

 • Saat 8:00 - 16:00 saatleri içinde ve hafta sonu verdiğiniz siparişler ertesi iş günündeki teslimata kalacaktır.
 • Kar, yağmur, fırtına ve tipi gibi hava durumu hallerinde, sokağa çıkma yasaklarında, doğa olayları vb. hayati durumu riske atacak hallerde sevkiyat yapılmaz diğer kargo firmaları ile yollanır. Aradaki ücret farkı iade edilir.
 • Adalar, Arnavutköy, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Kartal, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile ve Tuzla ilçelerine ve İstanbul 'daki köy, kasaba ve ücra bölgelere şu anlık maalesef hizmet verememekteyiz.
 • O gün ki rotaya ters olan kurye bulunamayan yerler ve durumlarPtt Kargo (Yakında...)

Şu an aktif değildir.

Yurtiçi merkezi olmayan ve yurtdışına Ptt kargo ile yollanmaktadır.
Kargo Otomatından Teslim(Yakında...)

Şu an aktif değildir.

Siparişinizi yakınınızdaki kargo otomatlarından teslim alabilirsiniz. Örneğin bulunduğunuz yerde kargonuzu teslim alabilecek kimse yoksa gönderinizi 7/24 istediğiniz zaman en yakın yol üzeri kargo otomatından teslim alabilirsiniz.
Mağazamızdan Teslim (Yakında...)

Şu an aktif değildir.

Siparişinizi mağazamızdan çalışma saatleri içinde teslim alabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz haftaiçi 9:00 - 18:00 arasıdır. Eğer mağazamıza yakınsanız yada gelip almak isterseniz bu seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Bu seçeneğimiz ücretsizdir. 

Bu seçeneği seçerseniz 5 iş günü içinde kargonuzu teslim almanız gerekecektir. Aksi takdirde kargonuz alıcı öder olarak adresinize yollanacaktır.