Ödemelerinizi aşağıdaki seçeneklerden ödeyebilirsiniz.

Siparişinizin onaylanması için ödeme adımlarını tamamlamanız gerekir. Ödemeleriniz onay alamazsa siparişiniz reddedilir veya iptal edilir. Ödeme düşer ise iade edilir.

İade işlemleriniz iade ürün bize kargo ile ulaştıktan sonra 15 gün içinde onaylanır ve tarafınıza iade olur. 

12 çeşit ödeme seçeneğimiz vardır. Kredi kartı, banka kart, sanal kart, ön ödemeli kartlar, 3d secure, bkm express, puanla ödeme, kapıda nakit ödeme, havale, eft, fast ile ödeme, bitcoin altcoin ve diğer paralarla ödeme şeklinde size en uygun ve seçtiğiniz ödeme yöntemleri ile ödeyebilirsiniz
Kartı / Banka Kartı ile Güvenli Ödeme

Yurtiçi yada Yurtdışı Visa, Mastercard, Maestro ve Troy tipi kartlar ile tekçekim ve taksitli ödemenizi sağlar. Tüm kredi, sanal kart ve banka kartları geçerlidir.

Kart bilgileriniz 256 bit ssl ile gizlenir Pci-Dss sertifikası ile korunur.  Biz de dahil kimse kart bilgilerinize erişemez, göremez.  

Fraud (sahtekarlık, kart çalınma) koruması da mevcuttur. Bu denetimden geçemeyen ödemeler direk reddedilir ve kart sahibine ulaşılıp yasal süreç başlatılır

3d secure doğrulama ile de ödeme yapabilirsiniz. 

Ödeme altyapımız Paytr güvencesindedir.


Bu seçenekten aşağıdaki ödeme yöntemleri ile de ödeme sağlayabilirsiniz

  • Ön Ödemeli Kartlar
  • Bkm Express
  • Maximum Mobil
  • Kart puanı
Kapıda Nakit Ödeme

Kapıda ürüne bakıp almak nakit ödeyerek siparişinizi teslim alabilirsiniz. 

Havale, Eft & Fast İle Ödeme

Havale, Eft ve fast ile tutarı banka hesaplarımıza gönderip sipariş verebilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinde en fazla 3 iş günü içinde sipariş tutarını yollamazsanız siparişiniz onaylanmaz ve iptal edilir.
Bitcoin, Altcoin ve Diğer Kripto Paralarla Ödeme (Yakında...)

Şu an aktif değildir.

Siparişinizi bitcoin yada altcoinler ile ödeyebileceksiniz.