İade, İptal & Değişim Koşulları

 • Bazı koşullarda kargo, kargolama süreci, üretici kaynaklı, insan hatası, operasyonel süreçlerden, yoğunluk, cayma hakkı vb mücbir sebeplerden iade veya değişim olmasını isteyebilirsiniz.
 • Hasarlı, Yırtık vb. zarar görmüş ürünleri almayınız.  Kargoda yada kargo görevlisini yanında fotoğraf çekip hasar tespit tutanağı tutturup bizle telefon yada whatsapp iletişime geçiniz. Aksi takdirde ürünü sağlam kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir iptal, değişim yada iade gerçekleştiremezsiniz!
 • Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 15 iş günü içerisinde siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden, e-posta veya whatsapp hattımızdan bizimle yazılı iletişim kurmanız gerekmektedir.
 • Siparişinizi kargolama aşamasından önce iptal etmek için siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden, e-posta veya whatsapp hattımızdan bizimle yazılı iletişim kurmanız gerekmektedir. Kargoda olan siparişi almadan bize gelmesi gerekir geldikten sonra ipta olur ve iade koşulları geçerlidir.
 • Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün en geç 7 gün içinde yenisi ile değiştirilecektir yada iade veya iptal edilecektir.
 • Ödenmiş ücretiniz varsa ürün bize geldikten 15 iş günü içinde kartınıza veya hesabınıza iade olacaktır. Kargo ve Teslimat Ücretleri
 • Bazı koşullarda kargo, kargolama süreci, üretici kaynaklı, insan hatası, operasyonel süreçlerden, yoğunluk, cayma hakkı vb mücbir sebeplerden bize kargo ücreti bize aitdir.
 • Aksi haller ve cayma hakkının geçerli olmayacağı hallerde kargo ücreti alıcıya aitdir.Aksi Haller ve Cayma Hakkının Geçerli Olmayacağı Haller

Aksi Haller ve Cayma Hakkının Geçerli Olmayacağı Haller

 1. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa
 2. Elektronik ürün olup paketi koruma tedbirleri açılmışsa cayma hakkı kullanılamaz ve iade edilemez.
 3. Mevzuatda geçen kozmetik, özel üretim, hijyenik ürün vb. cayma hakkı kullanılamaz ve iade edilemez.
 4. 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iptal, iade ve değişimi yapılmaz.
 5. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Bozuk ürün en geç 15 gün içinde bize gönderilmezse iade ve değişim olmaz. Üretici servisleri ile işleme devam edersiniz.