Tahtadankale.com verilerinizi ve çerezlerinizi 3. kurum ve kişilere satmaz, paylaşmaz. Big data ve ticari öge olarak görmez, toplamaz ve işlemez. Veri gizliliğiniz bizimle güvendedir.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgil iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, yorumlar, iletiler mesajlar vb. bilgiler buna dahildir.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Kişisel bilgileriniz gizli olarak tahtadankale.com, ödeme kuruluşlarınca ve kargo arasında kalmaktadır. Tahtadankale.com kargo ve ödeme kuruluşlarının gizlilik ilkelerinden kvkk uygularından sorumlu tutulamaz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İstendiği takdirde emniyet güçlerine iletilir.

Bilgi ve verileriniz silinmesi istenilirse bizimle iletişime geçebilirsiniz.