Biz Kimiz

Tahtadankale.com ; e-ticaret dünyasının yenilikçi hareketi, herkesin özlediği o samimi esnaf alışverişlerini internet ortamında taşımış olan bir e-ticaret alışveriş sitesidir. Yıllardır sürdürdüğümüz web projelerini; aileden kalma 40 yılımızı verdiğimiz değişmeyen ticaret ahlakı ve samimiyeti ile birleştirdik.Bir nevi eski esnaf ve çarşı kültürünü siz müşterilerimize internet alanında sunmaktayız. Hedeflerimizden ilki insanların Tahtakale'den bulacağınız tüm ürünleri oturduğunuz yerden vakit kaybetmeden en yüksek müşteri memnuniyeti kalitesi ile çok daha uygun fiyatlarla en uygun koşullarla sunmakdır.


Çalıştığımız memnun müşterimiz de bunun kanıtı niteliğindedir. Her zaman, her müşterimiz bizim için özeldir ve öylede kalacaktır. Müşteri memnuniyeti ve kalitemizi her geçen gün arttırarak sizlere en iyi ve mutlu alışverişi sunuyoruz.


Gerek ülkemizdeki vatandaşlarımıza, gerekse yurtdışındaki müşterilerimize en iyi kaliteyi en ucuza ulaştırıp ülke ekonomisine katkı sağlamak görevimizdir. Hem kültürel değerlerimizi korumak, bununla birlikte insanlara teknolojinin nimetlerinden üst düzeyde faydalandırmak için sürekli kendimizi yenilemekteyiz. 


Saygılarımızla...

Tahtadankale Ailesi